Bianca Ryan

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Bianca Ryan

Post autor: Cypix »

Gdy Britney lub Christina podpisywały swoje pierwsze kontrakty płytowe w wieku 16, 17 lat, mówiono, ze nastała era śpiewających nastolatek, że za wcześnie zaczynają. Co w takim razie będą mówić o pannie co się zwie Bianca Ryan? Amerykańska publiczność nie maiła wątpliwości, uznała, że jej głos jest wart miliona dolarów i właśnie taką nagrodę wygrała, dzięki swoim niesamowitym możliwością wokalnym, w programie „American talent show”. Panie i panowie, przed wami 11-letni wokalny fenomen prosto z USA – Bianca Rayan.

Występ, który uczynił z niej milionerkę: http://www.youtube.com/watch?v=f7BhGCGDkew

Ciekawe jak potoczą się jej dalsze losy, warto chyba je śledzić…

Pierwszy "teledysk"(?): http://www.youtube.com/watch?v=Z5oZfF5-GJQ
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Bianca Ryan

Post autor: marlena »

niesamowita! dziewczynka!


w porównaniu z tymi o ktorych piszesz na poczatku to ona ma głos! i to nie bylejaki! zeby tylko jej nie zepsuli głupimi piosenkami!
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Bianca Ryan

Post autor: Cypix »

Szansa, że nie zepsują jest spora, pierwszy album znajdzie się w sklepach już 14 listopada. Lista piosenek wygląda imponująco, wprawdzie sporo coverów, ale to przecie debiut 12-latki.

1. The Rose
2. Awake
3. I believe I can fly
4. Pray for a Better Day
5. Dream in Color
6. I Wish That
7. And I Am Telling You I'm Not Going
8. Superstar
9. I Will
10. Pure and Simple
11. You Light Up My Life
12. Why couldnt it be christmas every day?

Simon Cowell, juror Idola USA, który znaczy sporo w tym biznesie powiedział o niej: ""Bianca Ryan is potentially one of the best singers I have ever heard in my life". Chyba nie pozwoli się zmarnować takiej perełce.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Bianca Ryan

Post autor: DeathlySilence »

Nie porwała mnie emocjonalnie, ale przyznam, że powerem wdeptała mnie w krzesło. :wink:
Będę śledził ten wątek, może zaiskrzą w niej emocje, a tym samym i we mnie.
Ale zapewne trzeba będzie na to poczekać, aż stanie się świadoma tego co i o czym śpiewa. I oby mutacja głosu, która ją dopadnie była dla niej łaskawa.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Bianca Ryan

Post autor: Titter »

Natknelam sie na jej wystep niedawno w necie i bylam niezle zszokowana :) kawal glosu ma dziewczyna
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bianca Ryan

Post autor: Robert »

Aguilera w jej wieku wcale nie byla gorsza. Ma dziewczynka kawal glosu, zobaczymy co wyrosnie. Aczkolwiek jej barwa srednio mi sie podoba....
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Bianca Ryan

Post autor: homerowa »

Naprawde jest niezla, widzialam jej ten pierwszy wystep i jak widac poszla za glosem jednego jurora "zmien wlosy, zmien sukienke, zmien buty" bo w teledysku wyglada nie do poznania. Czekam na jej dalsze efekty bo ma dziewczynka talent tyle ze ma tylko 12 lat zobaczymy co bedzie dalej.
a tu zapowiedz jej plyty i piosenka R.Kelly I belive I can fly
http://www.youtube.com/watch?v=kOAYucBKGEM
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Bianca Ryan

Post autor: grzechoo »

Płytę ściągnałem i wywaliłem, I Believe I Can Fly schrzaniła, mała dziewczynka udająca dojrzałą kobietę
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Bianca Ryan

Post autor: Titter »

Mysle ze wykonania Bianki i R.Kelly'ego w ogole nie mozna porownac, ale nie zgodze sie, ze schrzanila ta piosenke :) a plyty w calosci wlasnie slucham, pozniej sie wypowiem co do reszty piosenek :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bianca Ryan

Post autor: B@r »

Na pewno potrafi spiewac, ale barwa glosu jeszcze niedojrzala. Mysle, ze jesli za pare lat bedzie jeszcze nagrywac, to moze sie zrobic ciekawie.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Bianca Ryan

Post autor: grzechoo »

Titter pisze:Mysle ze wykonania Bianki i R.Kelly'ego w ogole nie mozna porownac, ale nie zgodze sie, ze schrzanila ta piosenke
A mnie się to nie podoba, i nie chodzi o to, że zazwyczaj kopia jest gorsza od oryginału bo Yolanda Adams w tej piosence mi sie podoba, a Bianca, no cóż, ma głos ale spiewa tak jak Britney w wieku 8 lat, wychodzi jej jakby chciała śpiewac dojrzale
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Bianca Ryan

Post autor: homerowa »

A ja jestem w trakcie sciagania plyty i przyznam ze nawet mi sie podoba, mozna posluchac. Zwlaszcza podoba mi sie "Superstar" lepiej zaspiewane od Jameli. Wiadomo ze wspomagaja ja komputerowo bo raczej sama by tak nie zaspiewala na calej plycie, ale podoba mi sie, przeslucham calej i napisze wiecej. Aczkolwiek wystep ten telewizyjny z I belive I can fly mi sie nie podoba, ta piosenka jej nie wyszla, moze dlatego ze jednak R.Kellyego nie jest latwo przescignac. To tak jakby mloda gwiazdka chwycila sie za Litanie Edyty. Poslucham calej i wyraze swoja opinie. Z pewnoscia moze zniknac szybciej niz myslimy z rynku ale na pewno jakis maly sukces odniesie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Bianca Ryan

Post autor: Kamui Shiro »

Robert pisze:Aguilera w jej wieku wcale nie byla gorsza. Ma dziewczynka kawal glosu, zobaczymy co wyrosnie. Aczkolwiek jej barwa srednio mi sie podoba....
Także Britney w jej wieku miała kawał niedojrzałego głosu ^ ^ pierwsze słyszę o tej dzieweczce. Jak na razie to obserwuję jakieś próby powtórnego szczepienia Jojo ^ ^
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Bianca Ryan

Post autor: Titter »

Mnie sie plyta podoba. Superstar o wiele lepsze od Jameliowego, no i tekst zmieniony ;)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Bianca Ryan

Post autor: Kamui Shiro »

Choćby i było lepsze, to i tak zawsze będę woleć "Superstar" Jamelii ^^
ODPOWIEDZ